• Çanak Anten Satışı, Çanak Montajı, Uydu Satışı, Uydu Kurulumu, Uydu Kanal Ayarı, Hd Lnb Satışı ve Hd Kanal Ayarı

  • Kuşadası Yıldız Teknik Servis hizmetlerinde, Yetkili Servislerin içinde Ege'de Elektronik konusunda sertifika ve diplomasını birincilikle bitirmiş ustamız Özgür ARAZ, firmamızı endüstriyel elektronik alanında en iyi şekilde temsil etmektedir.

  • Hd Finder Hd Kanal Ayarı ile En İyi Hd Görüntü Kalitesi

  • Tüm Hd Yayınları İzleme İmkanı

  • Tüm Lcd Led Plasma ve Tüplü Televizyonlarınızı Evinizden alıp tamir ediyor, onarımı biter bitmez evinize teslim ediyoruz.

  • FREKANS AYARLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Elektronik Kart Tamiri

Kuşadasında Herhalde Özgür Araz denince tüm elektronikçiler bilir ustamızı. Kendisi egede resmi olarak yapılan tüm sınav ve sertifikalardan 1.likle ayrılmış, kendisini bu işe adamış genç ekip arkadaşmızdır.
Elektronik kart arızası gören diğer servis ve elektronikçi arkadaşlarımızın hemen değişmesi gerekiyor demesiyle kaybettikleri müşterilerin, dertlerine çözüm oluyor özgür ustamız. Onlar değişecek derken, özgür ustam, arızayı tespit ederek, yapabileceği müdahale var mı ona bakıyor. Değişmesi gereken parça hangisiyse siparişi kendi cebinden karşılar, arıza dediği gibi de çıkınca, bir de tamiri mümkün kılınınca değme bizim müşterimize. Nerde karta 500tl nerde karta 800tl, bak ustam yaptı işte 200tl. Birde garanti verir ha, forma attığı imzanın anlamı olsun diye. Tam 6 ay garantilidir işlemi. Zaten altı ayda bozulmazsa bi daha da bişey olmaz. Kolay mı Ustamız Endüstri Elektronik Mühendisi